Property Sale
Sale
$48,868
From:
To:
Sq Ft685DeedBook 9266, Page 319NU CodeMulti-parcel package (30)Recorded1/3/2018
From:
To:
Year Built: 1969
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $3,893 | +10.5% |
| 2024 | $3,522 | +32.8% |
| 2023 | $2,653 | +12.4% |
| 2022 | $2,360 | +1.6% |
From:
To:
Year Built: 1969
96 East Ave Unit 12
Residential
96 East Ave Unit 64
Residential
96 East Ave Unit 13
Residential
96 East Ave Unit 27
Residential
96 East Ave Unit 47
Residential