Property Sale
Sale
$179,000
From:
To:
Sq Ft961DeedBook 9622, Page 5022NU CodeMulti-parcel package (30)Recorded11/2/2022
From:
To:
From:
To:
Year Built: 1969
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $4,371 | +9.3% |
| 2024 | $4,000 | +28.7% |
| 2023 | $3,109 | +3.1% |
| 2022 | $3,016 | +1.4% |
From:
To:
From:
To:
Year Built: 1969
96 East Ave Unit 31
Residential
96 East Ave Unit 22
Residential
96 East Ave Unit 17
Residential
96 East Ave Unit 15
Residential
96 East Ave Unit 51
Residential