Property Sale
Sale
$280,000
From:
To:
Sq Ft1,510DeedBook 8462, Page 2935Recorded5/19/2005
From:
To:
Year Built: 1986
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $5,793 | +4.3% |
| 2024 | $5,552 | +5.8% |
| 2023 | $5,249 | -0.1% |
| 2022 | $5,252 | -4.4% |
From:
To:
Year Built: 1986
274 Bath Ave Unit 4
Residential
274 Bath Ave Unit 13
Residential
274 Bath Ave Unit 20
Residential
2 Grace Ct
Residential
1 Grace Ct
Residential