Property Sale
Sale
$251,000
DeedBook 8477, Page 1902
Year Built: 1977
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $6,433 | +11.4% |
| 2024 | $5,773 | +15.8% |
| 2023 | $4,985 | -0.4% |
| 2022 | $5,004 | +9.6% |
Year Built: 1977
61 Pilgrim Pathway Unit 5
Residential
61 Pilgrim Pathway Unit 8
Residential
61 Pilgrim Pathway Unit 4
Residential
61 Pilgrim Pathway Unit 3
Residential
61 Pilgrim Pathway Unit12
Residential