Property Sale
Sale
$501,000
From:
To:
Sq Ft795DeedBook 9707, Page 2524Recorded10/3/2024
From:
To:
From:
To:
Year Built: 1986
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $6,568 | +11.4% |
| 2024 | $5,895 | +7.3% |
| 2023 | $5,494 | +12.5% |
| 2022 | $4,885 | -1.3% |
From:
To:
From:
To:
Year Built: 1986
76 Whitefield Ave Unit324
Residential
66 Whitefield Ave Unit124
Residential
65 Whitefield Ave Unit215
Residential
4 Ocean Ave Unit 7
Residential
65 Whitefield Ave Unit203
Residential