Property Built
Built
Year Built: 1940
Year Built: 1940
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $8,198 | +12.2% |
| 2024 | $7,303 | +30.0% |
| 2023 | $5,618 | +6.8% |
| 2022 | $5,261 | +2.4% |
Year Built: 1940
1204 06th Ave
Residential
1428 07th Ave
Residential
124 Clark Ave
Residential
113 Atkins Ave
Residential
1138 Corlies Ave
Residential