Property Sale
Sale
$320,000
From:
To:
Sq Ft1,940DeedBook 9122, Page 5545Recorded7/16/2015
From:
To:
Year Built: 1990
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $7,907 | +3.0% |
| 2024 | $7,674 | +1.9% |
| 2023 | $7,530 | -2.7% |
| 2022 | $7,737 | +3.3% |
From:
To:
Year Built: 1990
373 Daniele Dr
Residential
388 Daniele Dr
Residential
386 Daniele Dr
Residential
74 Tanya Cir
Residential
287 Daniele Dr
Residential