Property Sale
Sale
$159,839
DeedBook 5316, Page 546
Year Built: 1990
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $7,740 | -2.0% |
| 2024 | $7,896 | +1.9% |
| 2023 | $7,752 | -2.6% |
| 2022 | $7,956 | +3.1% |
Year Built: 1990
9 Charles Ct
Residential
41 Charles Ct
Residential
70 Daniele Dr
Residential
116 Daniele Dr
Residential
117 Daniele Dr
Residential