Property Sale
Sale
$430,000
From:
To:
Sq Ft2,636DeedBook 8487, Page 121Recorded8/18/2005
From:
To:
Year Built: 1953
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $12,209 | -14.6% |
| 2024 | $14,289 | +25.4% |
| 2023 | $11,393 | +1.0% |
| 2022 | $11,277 | +2.3% |
From:
To:
Year Built: 1953
233 Pinewood Ave
Residential
216 Maplewood Ave
Residential
13 Dwight Dr
Residential
243 Pinewood Ave
Residential
7 Dwight Dr
Residential