Property Sale
Sale
$435,000
From:
To:
Sq Ft1,268DeedBook 9261, Page 4804Recorded12/4/2017
To:
Year Built: 1964
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $9,768 | -6.7% |
| 2024 | $10,474 | +30.4% |
| 2023 | $8,033 | -3.4% |
| 2022 | $8,312 | +1.9% |
To:
Year Built: 1964
17 Teabury Ln
Residential
1 Ampere Ave
Residential
611 Dow Ave
Residential
106 Gates Ave
Residential
551 Dow Ave
Residential