Property Built
Built
Year Built: 1961
Year Built: 1961
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $9,337 | -5.7% |
| 2024 | $9,900 | +41.8% |
| 2023 | $6,981 | -3.9% |
| 2022 | $7,268 | -0.9% |
Year Built: 1961
23 Branch Rd
Residential
28 Peach Tree Rd
Residential
33 Branch Rd
Residential
25 Peach Tree Rd
Residential
23 Peach Tree Rd
Residential