Property Sale
Sale
$385,000
From:
To:
Sq Ft1,470DeedBook 9245, Page 1002Recorded8/24/2017
From:
To:
From:
To:
Year Built: 1960
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $10,045 | -6.1% |
| 2024 | $10,694 | +37.6% |
| 2023 | $7,774 | -0.5% |
| 2022 | $7,813 | -0.9% |
From:
To:
From:
To:
Year Built: 1960
19 Branch Rd
Residential
7 Peach Tree Rd
Residential
18 Branch Rd
Residential
33 Peach Tree Rd
Residential
8 Peach Tree Rd
Residential