Property Sale
Sale
$0
Year Built: 1961
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $10,103 | -11.7% |
| 2024 | $11,442 | +11.2% |
| 2023 | $10,285 | -1.9% |
| 2022 | $10,485 | +8.4% |
Year Built: 1961
102 Orange St
Residential
195 Woodcrest Rd
Residential
6 Corey Dr
Residential
17 Phoenix Pkwy
Residential
256 Delaware Ave
Residential