Property Sale
Sale
$0
Year Built: 1976
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $10,145 | -6.3% |
| 2024 | $10,830 | +14.5% |
| 2023 | $9,456 | -0.2% |
| 2022 | $9,473 | -3.9% |
Year Built: 1976
2003 Fanwood St
Residential
605 Carol Ave
Residential
601 Dow Ave
Residential
610 West Park Ave
Residential
1904 Finderne St
Residential