Skip to content

1607 Bellmore StOakhurst, NJ 07755

Vacant Land

Last Sale Price
$10
Last Sale Date
Oct 3, 2014

Property Information

Block33
Lot31.05
Qualifier---
CountyMonmouth
MunicipalityOcean Twp
Tax Map Page28

Building Details

Building Class---
Description---
Dwellings0
Zoning---
Sq Footage---
Acreage0.18

Owner Mailing

Street
City / State / ZIP

Assessment

Land Value:$94,500
100%
Improvement Value:N/A
0%
Total Assessment$94,500

Tax History

YearProperty taxesChange
2025$1,348-6.7%
2024$1,445-22.2%
2023$1,857-1.3%
2022$1,882+105.1%
Property History

No events match the selected filters.