Property Sale
Sale
$0
Year Built: 1976
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $10,424 | -6.0% |
| 2024 | $11,091 | +33.3% |
| 2023 | $8,320 | -0.4% |
| 2022 | $8,356 | -1.0% |
Year Built: 1976
2 Michaels Ct
Residential
39 Heath Ave
Residential
104 Orange St
Residential
600 Carol Ave
Residential
63 Larkin Pl
Residential