Property Sale
Sale
$0
Year Built: 1961
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $12,632 | +7.2% |
| 2024 | $11,781 | +32.0% |
| 2023 | $8,925 | -1.0% |
| 2022 | $9,019 | +16.5% |
Year Built: 1961
406 Deal Rd
Residential
10 Dwight Dr
Residential
412 Deal Rd
Residential
15 Dwight Dr
Residential
16 Dwight Dr
Residential