Skip to content

21 Leroy Pl Unit 1fRed Bank Boro, NJ

Built 1960

Owner
---
Last Sale Price
$57,000
Last Sale Date
Nov 17, 1998

Property Information

Block103
Lot12.01
QualifierC1203
CountyMonmouth
MunicipalityRed Bank Boro
Tax Map Page1501

Building Details

Building Class39
DescriptionCONDO UNT1F BL2
Dwellings1
Zoning---
Sq Footage---
Acreage0.02

Owner Mailing

Street---
City / State / ZIP---

Assessment

Land Value:$167,000
59%
Improvement Value:$115,300
41%
Total Assessment$282,300

Sale
$57,000
DeedBook 5780, Page 671

Property Built

Built

Year Built: 1960