Skip to content

21 Leroy Pl Unit 3cRed Bank Boro, NJ

Built 1960

Owner
---
Last Sale Price
$1
Last Sale Date
Jun 28, 2024

Property Information

Block103
Lot12.01
QualifierC1218
CountyMonmouth
MunicipalityRed Bank Boro
Tax Map Page1501

Building Details

Building Class39
DescriptionCONDO UNT3C BL2
Dwellings1
Zoning---
Sq Footage---
Acreage0.01

Owner Mailing

Street---
City / State / ZIP---

Assessment

Land Value:$167,000
63%
Improvement Value:$99,900
37%
Total Assessment$266,900

Sale
$1
DeedBook 9695, Page 3888

Property Built

Built

Year Built: 1960