Skip to content

Mechanic St

Red Bank, NJ 07701

Last Sale Date
Oct 28, 2024

Property Information

Block28
Lot3.03
Qualifier---
CountyMonmouth
MunicipalityRed Bank Boro
Tax Map Page---

Building Details

Building Class---
DescriptionPARKING AREA
Dwellings0
Zoning---
Sq Footage---
Acreage0.01

Owner Mailing

Street
City / State / ZIP

Assessment

Land Value:$310,900
99%
Improvement Value:$1,600
1%
Total Assessment$312,500

Sale
$0