Skip to content

Right Of Way

Red Bank, NJ 07701

Last Sale Date
Oct 28, 2024

Property Information

Block31
Lot4.01
Qualifier---
CountyMonmouth
MunicipalityRed Bank Boro
Tax Map Page---

Building Details

Building Class---
DescriptionRIGHT-OF-WAY
Dwellings0
Zoning---
Sq Footage---
Acreage0.04

Owner Mailing

Street
City / State / ZIP

Assessment

Land Value:$33,000
80%
Improvement Value:$8,000
20%
Total Assessment$41,000

Sale
$0