Property Built
Built
Year Built: 1992
Year Built: 1992
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $11,953 | +4.0% |
| 2024 | $11,497 | +2.3% |
| 2023 | $11,234 | +2.0% |
| 2022 | $11,013 | +1.9% |
Year Built: 1992
16 Lucianna Ln
Residential
22 Reinmann Dr
Residential
9 Lucianna Ln
Residential
147 Castle Ridge Dr
Residential
19 Queens Bridge Dr
Residential