Property Sale
Sale
$495,000
DeedBook 5327, Page 294
Year Built: 1990
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $13,035 | +4.0% |
| 2024 | $12,537 | +2.3% |
| 2023 | $12,251 | +2.0% |
| 2022 | $12,010 | +1.9% |
Year Built: 1990
No similar properties found nearby
Try More comps to widen the search with custom criteria.