Property Sale
Sale
$425,000
DeedBook 22310, Page 1049
Year Built: 1988
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $7,087 | +4.0% |
| 2024 | $6,816 | +2.3% |
| 2023 | $6,661 | +2.0% |
| 2022 | $6,529 | +1.9% |
Year Built: 1988
No similar properties found nearby
Try More comps to widen the search with custom criteria.