Property Sale
Sale
$440,000
From:
To:
Sq Ft2,132DeedBook 22799, Page 1215Recorded10/19/2015
From:
To:
Year Built: 1987
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $6,936 | +4.0% |
| 2024 | $6,672 | +2.3% |
| 2023 | $6,519 | +2.0% |
| 2022 | $6,391 | +1.9% |
From:
To:
Year Built: 1987
158 Castle Ridge Dr
Residential
112 Castle Ridge Dr
Residential
93 Castle Ridge Dr
Residential
133 Castle Ridge Dr
Residential
109 Castle Ridge Dr
Residential