Property Sale
Sale
$255,000
DeedBook 5020, Page 19
Year Built: 1987
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $6,967 | +4.0% |
| 2024 | $6,702 | +2.3% |
| 2023 | $6,548 | +2.0% |
| 2022 | $6,420 | +1.9% |
Year Built: 1987
69 Castle Ridge Dr
Residential
38 Castle Ridge Dr
Residential
43 Castle Ridge Dr
Residential
30 Castle Ridge Dr
Residential
10 Emanuel St
Residential