Property Sale
Sale
$203,000
DeedBook NaN, Page NaN
Year Built: 1987
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $6,772 | +4.1% |
| 2024 | $6,504 | +2.4% |
| 2023 | $6,350 | +2.1% |
| 2022 | $6,220 | +2.0% |
Year Built: 1987
No similar properties found nearby
Try More comps to widen the search with custom criteria.