Property Sale
Sale
$610,500
Sq Ft2,132DeedBook 24791, Page 1610Recorded8/13/2024
From:
To:
Year Built: 1987
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $7,084 | +4.0% |
| 2024 | $6,814 | +2.3% |
| 2023 | $6,658 | +2.0% |
| 2022 | $6,527 | +1.9% |
From:
To:
Year Built: 1987
3 Queens Bridge Dr
Residential
68 Castle Ridge Dr
Residential
62 Castle Ridge Dr
Residential
9 Queens Bridge Dr
Residential
85 Castle Ridge Dr
Residential