Property Sale
Sale
$500,000
Sq Ft2,132DeedBook 24332, Page 1209Recorded1/28/2022
Year Built: 1987
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $6,988 | +4.0% |
| 2024 | $6,722 | +2.3% |
| 2023 | $6,568 | +2.0% |
| 2022 | $6,439 | +1.9% |
Year Built: 1987
143 Castle Ridge Dr
Residential
27 Castle Ridge Dr
Residential
109 Castle Ridge Dr
Residential
51 Castle Ridge Dr
Residential
44 Castle Ridge Dr
Residential