Property Sale
Sale
$850,000
DeedBook 21772, Page 1326
Year Built: 2000
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $18,576 | +4.0% |
| 2024 | $17,867 | +2.3% |
| 2023 | $17,459 | +2.0% |
| 2022 | $17,115 | +1.9% |
Year Built: 2000
No similar properties found nearby
Try More comps to widen the search with custom criteria.