Skip to content

Rear Deanna DrEast Hanover, NJ 07936

Last Sale Date
Nov 30, 2004

Property Information

Block128
Lot82.35

Sq Footage---
Acreage35.29

Owner Mailing

Street
City / State / ZIP

Assessment

Land Value:$347,600
100%
Improvement Value:N/A
0%
Total Assessment$347,600

Tax History

YearProperty taxesChange
2005$5,075+6.6%
2004$4,762+267.4%
2003$1,296+3.4%
2002$1,254
Property History

Property Sale

Sale
$0