Property Sale
Sale
$0
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2009 | $864 | +3.9% |
| 2008 | $831 | +6.6% |
| 2007 | $780 | +10.6% |
| 2006 | $705 | +3.4% |
No similar properties found nearby
Try More comps to widen the search with custom criteria.