Property Sale
Sale
$201,000
Year Built: 1954
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $7,188 | +4.0% |
| 2024 | $6,914 | +2.3% |
| 2023 | $6,756 | +2.0% |
| 2022 | $6,623 | +1.9% |
Year Built: 1954
28 Troy Rd
Residential
45 Overlook Ave
Residential
66 Overlook Ave
Residential
67 Grove Ave
Residential
63 Grant Ave
Residential