Property Sale
Sale
$0
Year Built: 1984
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $12,853 | +4.0% |
| 2024 | $12,363 | +2.3% |
| 2023 | $12,080 | +2.0% |
| 2022 | $11,842 | +1.9% |
Year Built: 1984
4 Andover Ln
Residential
6 Windsor Way
Residential
11 Heritage Dr
Residential
18 Heritage Dr
Residential
15 Ivy Ct
Residential