Property Built
Built
Year Built: 1965
Year Built: 1965
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $8,848 | +4.0% |
| 2024 | $8,510 | +2.3% |
| 2023 | $8,316 | +2.0% |
| 2022 | $8,152 | +1.9% |
Year Built: 1965
6 Oxford Dr
Residential
46 Callahan St
Residential
17 Jaclyn Dr
Residential
20 Balsam Ave
Residential
3 Wilson Avenue W
Residential