Property Built
Built
Year Built: 1967
Year Built: 1967
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $8,669 | +4.0% |
| 2024 | $8,338 | +2.3% |
| 2023 | $8,148 | +2.0% |
| 2022 | $7,987 | +1.9% |
Year Built: 1967
3 Glenwood Rd
Residential
85 Mc Kinley Ave
Residential
16 Wilson Avenue W
Residential
11 Green Dr
Residential
37 Callahan St
Residential