Property Sale
Sale
$620,000
DeedBook 21181, Page 928
Year Built: 1968
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $8,469 | +4.0% |
| 2024 | $8,146 | +2.3% |
| 2023 | $7,960 | +2.0% |
| 2022 | $7,803 | +1.9% |
Year Built: 1968
4 Lent St
Residential
4 Maple Ct
Residential
101 Klinger Rd
Residential
6 Lyons Pl
Residential
6 Pollis Dr
Residential