Property Built
Built
Year Built: 1954
Year Built: 1954
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $10,884 | +4.0% |
| 2024 | $10,469 | +2.3% |
| 2023 | $10,230 | +2.0% |
| 2022 | $10,028 | +1.9% |
Year Built: 1954
29 Gail Dr
Residential
247 River Rd
Residential
11 Gail Dr
Residential
46 Callahan St
Residential
20 Balsam Ave
Residential