Property Sale
Sale
$0
Year Built: 1973
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $12,345 | +4.0% |
| 2024 | $11,874 | +2.3% |
| 2023 | $11,602 | +2.0% |
| 2022 | $11,374 | +1.9% |
Year Built: 1973
No similar properties found nearby
Try More comps to widen the search with custom criteria.