Property Sale
Sale
$371,000
Sq Ft1,277DeedBook 24416, Page 1706Recorded5/25/2022
From:
To:
Year Built: 1995
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $5,209 | +4.0% |
| 2024 | $5,010 | +2.3% |
| 2023 | $4,896 | +2.0% |
| 2022 | $4,799 | +1.9% |
From:
To:
Year Built: 1995
29 Rebecca Rd
Residential
14 Sharon Dr
Residential
22 Joseph Dr
Residential
29 Sharon Dr
Residential
30 Donna Dr
Residential