Property Sale
Sale
$278,000
DeedBook 4341, Page 10
Year Built: 1977
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $11,248 | +4.0% |
| 2024 | $10,818 | +2.3% |
| 2023 | $10,571 | +2.0% |
| 2022 | $10,363 | +1.9% |
Year Built: 1977
No similar properties found nearby
Try More comps to widen the search with custom criteria.