Property Sale
Sale
$215,000
DeedBook 4344, Page 339
Year Built: 1947
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $9,756 | +4.0% |
| 2024 | $9,384 | +2.3% |
| 2023 | $9,169 | +2.0% |
| 2022 | $8,989 | +1.9% |
Year Built: 1947
No similar properties found nearby
Try More comps to widen the search with custom criteria.