Property Sale
Sale
$689,000
From:
To:
Sq Ft2,633DeedBook 22766, Page 533Recorded8/17/2015
From:
To:
Year Built: 1988
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $11,533 | +4.0% |
| 2024 | $11,093 | +2.3% |
| 2023 | $10,839 | +2.0% |
| 2022 | $10,626 | +1.9% |
From:
To:
Year Built: 1988
32 Trinity Pl
Residential
7 Trinity Pl
Residential
17 Angela Ct
Residential
19 Trinity Pl
Residential
19 Daniel Dr
Residential