Skip to content

418 Rt 46(Block 10303 Lot 15)Dover, NJ 07801

Last Sale Date
Feb 1, 2012

Property Information

Block10303
Lot15
Qualifier---
CountyMorris
MunicipalityRockaway Twp
Tax Map Page103

Building Details

Building Class---
Description---
Dwellings---
ZoningB-2
Sq Footage---
Acreage---

Owner Mailing

Street
City / State / ZIP

Assessment

Land Value:N/A
0%
Improvement Value:N/A
0%
Total Assessment---

Tax History

YearProperty taxesChange
1995$2,933+5.2%
1994$2,789+3.1%
1993$2,706+1.7%
1992$2,661+8.0%
Property History

Property Sale

Sale
$0