Property Sale
Sale
$191,000
DeedBook 4816, Page 231
Year Built: 1987
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $11,394 | +4.9% |
| 2024 | $10,858 | +6.3% |
| 2023 | $10,211 | +1.5% |
| 2022 | $10,063 | +2.2% |
Year Built: 1987
147 Hawthorne Ct
Residential
154 Hawthorne Ct
Residential
20 Hillsborough Ct
Residential
50 Woodledge Ct
Residential
26 Hillsborough Ct
Residential