Property Sale
Sale
$326,500
DeedBook 21373, Page 1325
Year Built: 1987
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $10,135 | +5.1% |
| 2024 | $9,641 | +7.0% |
| 2023 | $9,011 | +1.4% |
| 2022 | $8,887 | +2.4% |
Year Built: 1987
129 Hawthorne Ct
Residential
13 Heatherwood Ct
Residential
143 Hawthorne Ct
Residential
75 Laurel Wood Ct
Residential
12 Heatherwood Ct
Residential