Property Sale
Sale
$0
Year Built: 1992
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $19,738 | +6.8% |
| 2024 | $18,483 | +3.8% |
| 2023 | $17,811 | +2.0% |
| 2022 | $17,464 | -2.3% |
Year Built: 1992
123 Mckinley Pl
Residential
8 Lea Pl
Residential
17 Legion Ct
Residential
21 Legion Ct
Residential
124 Mckinley Pl
Residential