Property Sale
Sale
$348,950
From:
To:
DeedBook 23011, Page 1214Recorded10/24/2016
From:
To:
Year Built: 2011
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $8,943 | +3.7% |
| 2024 | $8,625 | -4.1% |
| 2023 | $8,991 | -4.8% |
| 2022 | $9,441 | -0.9% |
From:
To:
Year Built: 2011
5209 Veterans Dr
Residential
5109 Veterans Dr
Residential
5108 Veterans Dr
Residential
6109 Veterans Dr
Residential
5308 Veterans Dr
Residential