Property Sale
Sale
$372,000
Sq Ft1,775DeedBook 24400, Page 822Recorded5/4/2022
Year Built: 2002
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $9,807 | +4.2% |
| 2024 | $9,410 | +8.4% |
| 2023 | $8,681 | +2.4% |
| 2022 | $8,478 | +2.6% |
Year Built: 2002
1301 Hamilton Dr
Residential
1306 Hamilton Dr
Residential
2210 Franklin Ln
Residential
1106 Hamilton Dr
Residential
1205 Hamilton Dr
Residential