Skip to content

372 Green Pond RdRockaway, NJ 07866

Last Sale Date
Jan 6, 2025

Property Information

Block30601
Lot17
Qualifier---
CountyMorris
MunicipalityRockaway Twp
Tax Map Page306

Building Details

Building Class---
Description1SF
Dwellings1
ZoningB-1
Sq Footage7,256
Acreage2.5

Owner Mailing

Street
City / State / ZIP

Assessment

Land Value:$596,300
47%
Improvement Value:$663,500
53%
Total Assessment$1,259,800

Sale
$0